Centrum Chirurgii Plastycznej
dr Maria Sowa-Molska
dr n. med. Marek MolskiKlinika Warszawa Zajączka Klinika Żoliborz -
01-510 Warszawa
ul. Zajączka 11
tel. kom. 695 383 338
tel. (22) 331-07-32

napisz do nasCentrum Chirurgii Plastycznej Malia jest kontynuacją tradycji Ośrodka Chirurgii Plastycznej przy ul. Marszałkowskiej, gdzie ponad 40 lat temu były wykonywane pierwsze operacje plastyczne w Warszawie oraz gdzie zaczęto leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej.
Szybko staliśmy się znani w kraju i zagranicą dzięki usługom wysokiej jakości.
W naszym Centrum od lat współpracują specjaliści chirurdzy plastycy i dermatolodzy.
Ich współpraca umożliwia kompleksowe leczenie z wykorzystaniem najnowszych dostępnych terapii. Daje to pacjentom poczucie bezpieczeństwa i profesjonalną opiekę.
Wieloletnie doświadczenie operacyjne, znajomość i stosowanie nowoczesnych i sprawdzonych metod leczenia przyciągają do nas kolejne pokolenia pacjentów z kraju i z zagranicy.


Jedną z pierwszych placówek, gdzie zaczęto wykonywać operacje plastyczne i leczyć w zakresie dermatologii kosmetycznej był Ośrodek przy ul. Marszałkowskiej 84/92 - znany od lat 60-tych ubiegłego wieku.
Tradycją Ośrodka jest współpraca ze specjalistami znakomicie wyszkolonymi i osiągającymi świetne wyniki operacyjne. Doświadczenie lekarzy i pielęgniarek oraz troskliwa opieka pooperacyjna zapewniają bardzo dobre wyniki leczenia.
Nasi pacjenci są zadowoleni i przekazują informacje o tym innym, dzięki czemu liczba chętnych poddających się zabiegom ciągnie rośnie.
Dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie nowej kliniki w Warszawie przy ul. Gen. Józefa Zajączka 11, gdzie dysponujemy dużą, nowocześnie klimatyzowaną i wyposażoną salą operacyjną oraz salą pooperacyjną i salą pobytową, i te elementy zapewnia odpowiedni komfort leczenia.
Dodatkowym atutem jest starannie dobrana kolorystyka wnętrz i walorów dekoracyjnych, co korzystnie wpływa na samopoczucie odwiedzających nas pacjentów.


O naszej działalności

Najwięcej zabiegów wykonujemy z zakresu chirurgii estetycznej. Są to zabiegi usuwające defekty wyglądu spowodowane upływem czasu i zabiegi korygujące mankamenty urody.

Inne operacje:
Większość operacji z zakresu chirurgii ręki wykonuje znakomity specjalista w dziedzinie chirurgii rekonstrukcyjnej i mikrochirurgii - dr n.med. Marek Molski.
Wykonujemy również zabiegi odsysania tkanki tłuszczowej modelujące sylwetkę.
Nowością są zabiegi przeszczepu tkanki tłuszczowej na twarz, celem poprawienia wyglądu i odmłodzenia. Jest to zabieg oceniany przez pacjentki jako wyjątkowo korzystny.
Z zakresu chirurgii ogólnej operujemy żylaki i przepukliny. Żylaki leczymy także nieoperacyjnie środkami obliterującymi.
Przeprowadzamy zabiegi laryngologiczne: korekcję krzywej przegrody nosa, usuwanie polipów, operację zatok szczękowych oraz usuwanie migdałków podniebiennych.
Ponadto, prowadzimy szeroką działalność w zakresie dermatologii estetycznej.